ماژول سایدبار

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

خانه

راهکارها

  • جلوگیری از سرقت اطلاعات
  • مدیریت پهنای باند و گزارشات
  • کنترل ارسال ایمیل سازمانی

محصولات

خدمات

  • مشاوره ای امنیت شبکه
  • لایسنس UTM Firewalls
  • پشتیبانی تجهیزات امنیت شبکه
  • آموزش تجهیزات امنیت شبکه

دموی آنلاین

درباره ما

تماس با ما

ماژول سایدبار

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
دموی آنلاین فایروال کریو

نصب و راه اندازی و پشتیبانی فایروال Kerio، تخصص گروه امنیت شبکه پال نت

از ویژگی های جدید اضافه شده به فایروال نرم افزاری کریو می توان قدرت پشتیبانی ازهر نوع شبکه کوچک و بزرگ مایکروسافتی، محیط مدیریتی بسیار ساده و کاربر پسند، گزارش گیری و مدیریت بسیار کامل تمامی منابع مورد استفاده از اینترنت و شبکه اشاره نمود. در واقع در اخرین ورژن نسخه دیواره اتش کریو کنترل 9.1 تمامی راه کار های امنیت پوشش دهی شده و به عنوان یک Next-Generation UTM Firewall در دنیا محبوبترین فایروال در بین تمامی فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری دیگر به دست اورده است. فایروال لینوکسی Kerio Control بهترین جایگزین فایروال های گران قیمت سخت افزاری شامل Application Awareness مدیریت برنامه ها و  Safe Content Filtering اعمال پالیسی های سطح کاربر می باشد که باعث گردیده ساده ترین و قدرتمند ترین روش کنترل ترافیک حجم مصرفی اینترنت در شبکه با کریو کنترل را داشته باشیم.

گروه تخصصی امنیت مهندسین شبکه پال نت، با نصب و راه اندازی UTM Firewall کریو کنترل در سازمان ها امنیت تضمینی را برقرار کرده و یک دیدگاه بسیار قوی از کنترل مصرف کنندگان یک شبکه از اینترنت، برنامه های کاربردی، شبکه های اجتماعی را در اختیار مسئولین سازمانی میگذار تا بتوانند بر مبنای نیاز یک فرد اعمال سطوح دسترسی به منابع اینترنی و شبکه را برای هر کاربر در نظر بگیرند که این امر می تواند از اتلاف زمان و هزینه جلوگیری کند.