ماژول سایدبار

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

خانه

راهکارها

  • جلوگیری از سرقت اطلاعات
  • مدیریت پهنای باند و گزارشات
  • کنترل ارسال ایمیل سازمانی

محصولات

خدمات

  • مشاوره ای امنیت شبکه
  • لایسنس UTM Firewalls
  • پشتیبانی تجهیزات امنیت شبکه
  • آموزش تجهیزات امنیت شبکه

دموی آنلاین

درباره ما

تماس با ما

ماژول سایدبار

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
دموی آنلاین فایروال کریو

مقاله ای جامع از مقایسه  فایروال های نرم افزاری و سخت افزاری 

UTM Firewalls Comparison

فایروال ها و یا دیواره های آتش یک مکانیزم و یا سرویس نرم افزاری و یا سخت افزاری می باشد که تمامی ترافیک ها و رفتار های ورودی و خروجی یک یا چندین شبکه را کنترل کرده و تمامی درگاهها و Gatewaye هارا می تواند مانیتور و کنترل نماید. در واقع با بهره بردن از یک فایروال چه سخت افزاری و چه نرم افزاری می توان تمامی رفتار های شبکه را مانیتور کرده و امنیت را در سامانه یکپارچه شبکه مستقر نمود. زیرا تنها ابزاری که می تواند یک گزارش جامع و بهینه از عملکرد اینترنت و اینترانت در اختیار مدیران قرار دهد سرویس فایروال می باشد.

 

سیستم عامل فایروال KerioControl، ارزانترین و کامل ترین فایروال نرم افزاری دنیا

تمامی فایروال ها دارای یک سیستم عامل امنیتی می باشند  و هرانچه که یک فایروال در حوزه امنیت انجام میدهد در داخل سیستم عامل انها خلاصه می شود اما نحوه ارائه این نرم افزار در بازار متفاوت بوده و مصرف کنندگان می توانند یک سیستم عامل فایروالی را به صورت سخت افزاری و یا نرم افزاری تهیه و استفاده نمایند.  در واقع فایروال سخت افزاری از نظر قیمتی گرانتر از فایروال نرم افزاری می باشد و مزیت فایروال های سخت افزاری مانند Fotigate, Cyberom و غیره نسبت قدرتمند ترین فایروال نرم افزاری جهان KerioControl این است که سخت افزارها طوری طراحی شده اند که با سیستم عامل های قرار گرفته بر روی ان  سازگار می باشند اما این موضوع دلیلی بر کیفیت خوب سرویس دهی فایروال ها نمی باشد زیرا که می توان با حداقل هزینه و تهیه و نصب و راه اندازی فایروال کریو کنترل و بهره گیری از یک دانش سخت افزاری و تهیه یک سخت افزار مانند کیس یا مینی پی سی و یا بستر های مجازی سازی مانند VMware، فایروال کریو به عنوان امن ترین و کامل ترین فایروال حال حاضر دنیا را در یک شبکه مستقر نمود و در هزینه خرید و نگهداری هم بسیار صرفه جویی نمود. این تنها تفاوت اساسی بین فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری می باشد.

 

اصلی ترین دلیل برتری فایروال کریو نسبت به دیگر فایروال ها

به طور کلی تر فایروال های سخت افزاری همان فایروال نرم افزاری میباشند که سیستم عامل فایروالی انها بر روی یک سخت افزاری Appliance قرار گرفته اما با هزینه ای بالا تر به دست مصرف کننده میرسد اما فایروال نرم افزاری کریو کامل ترین سیستم عامل فایروالی دنیا را داشته و می تواند تمامی سرویس های امنیتی از جمله IPS, IDS, Web Fileting, Port Binding, Application Filering , Bandwith Management, Wen Monitoring, DMZ, Sync To Active Directory, Content Filtering و ... را با بالا ترین کیفیت و بدون هیچ گونه DownTime در اختیار سازمان ها قراردهد.

اما اصلی ترین و متفاوت ترین تفاوت بین کریو کنترل با دیگر فایروال ها مبحث HotSpot و Accounting ان میباشد که در حال حاضر تنها فایروالی در دنیا می باشد که می تواند با سازگاری هرگونه سرویس مایکروسافتی و یا لینوکس و همگام شدن با پروتکل های Active Directory  و LDAP، سرویس متمایز Accounting  شناور را برای هر کاربر با ساست های متنوع اجرا نماید.

 

گروه مهندسی شبکه پال نت، تنها مجری رسمی فایروال کریو در ایران

متخصصین امنیتی پال نت وابسته به گروه مهندسی شبکه پال نت با نصب و راه اندازی و آنالیز انواع فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری در ساختار های شبکه های کوچک و بزرگ، توانسته اند امنیت را برای سازمان ها به ارمقان بیاورند و با ارائه ، آموزش، نصب، راه اندازی و پشتیبانی فایروال نرم افزاری کریو کنترل، دموی انلاین این محصول را برای آشنایی بیشتر سازمان هایی که قصد دارند مجموعه خود را به سیستم امنیتی فایروال کریو مجهز نمایند در اختیار بگذارد.

 

مشاهده دموی انلاین محبوب ترین فایروال جهان

KerioControl UTM Firewall Online Demo